• Ēdienu foto, Latvija, Rīga

Par mani

Ēdiens vienmēr ir bijis cilvēces kultūras neatņemama sastāvdaļa. Pēc ēdiena var spriest par cilvēces attīstību un attīstības izmaiņām. Visas kultūras vērtības agri vai vēlu tika atspoguļotas mākslā : izdziedātas bardu dziesmās, iemūžinātas skulptūrās un gleznās, sākot ar zīmējumiem uz alu sienām un beidzot ar Atdzimšanas ēras šedevriem, un tā līdz pat mūsu pretrunīgajam laikmetam. Ēdienam mākslas darbos bieži tika piešķirta gan fona, gan galvenā loma, liekot sajūsmināties par mākslinieku gleznām un pavāru radītajiem ēdienu šedevriem. Mūsdienās kā atsevišķs virziens fotogrāfijā ir ēdienu foto, food styling, jeb pārtikas fotogrāfija. Pārtikas fotogrāfija ir fotogrāfijas žanrs, kura mērķis ir radīt pievilcīgas (kārdinošas) pārtikas produktu fotogrāfijas, izmantošanai reklāmās, produktu iepakojumiem, mājas lapu noformēšanā, ēdienkartēs vai pavārgrāmatās. Jau vairākus gadus specializējos tieši šajā foto žanrā. Ak, jā! Aizmirsām iepazīsties, es esmu Viktorija. :)

 

 


 

Patiess prieks strādāt ar fotogrāfi Viktoriju, kas vienmēr ļoti skaisti un vizuāli baudāmi sagatavo visas Cēsu alus produkta bildes, īpaši gribu izcelt stila bildes, kur ir jūtama fotogrāfes mīlestība pret šo darbu un katra stila bilde ir ar “odziņu.” ­
Uz Viktorijas profesionālismu var paļauties par visiem 101%, viņas darbi ir lieliski! Viktorija rada mākslu no ēdiena - fotogrāfijas ir īsta bauda acīm. Imidžbildes ir tik apetelīgas, ka garšas kārpiņas tā vien kāro nobaudīt pagatavoto ēdienu ar steigu! Var redzēt, ka darbi tiek radīti no sirds un katrs darbiņš ir unikāls, ar savu "odziņu". Ar Viktoriju ir viegli sadarboties un izpildes termiņi vienmēr ir savlaicīgi. 
Atsauksmes teksts ­